RT1210CRE07887RL
MFR.Part #
RT1210CRE07887RL
JLCPCB Part #
C4322543
Description
-55℃~+125℃ 250mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS