RT1210CRE07825RL
MFR.Part #
RT1210CRE07825RL
JLCPCB Part #
C1704924
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS