RT1210CRE0776K8L
MFR.Part #
RT1210CRE0776K8L
JLCPCB Part #
C1704942
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS