RT1210CRE076K19L
MFR.Part #
RT1210CRE076K19L
JLCPCB Part #
C1704100
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS