RT1210CRE07560RL
MFR.Part #
RT1210CRE07560RL
JLCPCB Part #
C1705133
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 560Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS