RT1210CRE0754R9L
MFR.Part #
RT1210CRE0754R9L
JLCPCB Part #
C1705135
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS