RT1210CRE0751K1L
MFR.Part #
RT1210CRE0751K1L
JLCPCB Part #
C1705338
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS