RT1210CRE074K7L
MFR.Part #
RT1210CRE074K7L
JLCPCB Part #
C1705084
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS