RT1210CRE07432KL
MFR.Part #
RT1210CRE07432KL
JLCPCB Part #
C1705304
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 432kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS