RT1210CRE0736R5L
MFR.Part #
RT1210CRE0736R5L
JLCPCB Part #
C1705398
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 36.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS