RT1210CRE072K1L
MFR.Part #
RT1210CRE072K1L
JLCPCB Part #
C1702855
Description
-55℃~+125℃ 2.1kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS