RT1210CRE072K15L
MFR.Part #
RT1210CRE072K15L
JLCPCB Part #
C1702857
Description
-55℃~+125℃ 2.15kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS