RT1210CRE071K87L
MFR.Part #
RT1210CRE071K87L
JLCPCB Part #
C1702827
Description
-55℃~+125℃ 1.87kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS