RT1210CRE071K65L
MFR.Part #
RT1210CRE071K65L
JLCPCB Part #
C1703202
Description
-55℃~+125℃ 1.65kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS