RT1210CRE071K2L
MFR.Part #
RT1210CRE071K2L
JLCPCB Part #
C3986637
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS