RT1210CRE0716RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210CRE0716RL
JLCPCB Part #
C4323556
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 16Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS