RT1210CRE0716K9L
MFR.Part #
RT1210CRE0716K9L
JLCPCB Part #
C1703061
Description
-55℃~+125℃ 16.9kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS