RT1210CRD07976KL
MFR.Part #
RT1210CRD07976KL
JLCPCB Part #
C1708561
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 976kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS