RT1210CRD0791KL
MFR.Part #
RT1210CRD0791KL
JLCPCB Part #
C3977722
Description
-55℃~+125℃ 250mW 91kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS