RT1210CRD078K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210CRD078K2L
JLCPCB Part #
C1708443
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS