RT1210CRD0751K1L
MFR.Part #
RT1210CRD0751K1L
JLCPCB Part #
C1707501
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS