RT1210CRD07432RL
MFR.Part #
RT1210CRD07432RL
JLCPCB Part #
C4092840
Description
-55℃~+125℃ 250mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS