RT1210CRD0742R2L
MFR.Part #
RT1210CRD0742R2L
JLCPCB Part #
C1707552
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 42.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS