RT1210CRD0740K2L
MFR.Part #
RT1210CRD0740K2L
JLCPCB Part #
C4086313
Description
-55℃~+125℃ 250mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS