RT1210CRD072K32L
MFR.Part #
RT1210CRD072K32L
JLCPCB Part #
C1708383
Description
-55℃~+125℃ 2.32kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS