RT1210CRD071K3L
MFR.Part #
RT1210CRD071K3L
JLCPCB Part #
C4231385
Description
-55℃~+125℃ 1.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS