RT1210CRD07174RL
MFR.Part #
RT1210CRD07174RL
JLCPCB Part #
C4169226
Description
-55℃~+125℃ 174Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS