RT1210CRD07158RL
MFR.Part #
RT1210CRD07158RL
JLCPCB Part #
C4223263
Description
-55℃~+125℃ 158Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS