RT1210CRD0712KL
MFR.Part #
RT1210CRD0712KL
JLCPCB Part #
C4140806
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS