RT1210CRD0711R8L
MFR.Part #
RT1210CRD0711R8L
JLCPCB Part #
C1708262
Description
-55℃~+125℃ 11.8Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS