RT1210CRB0793K1L
MFR.Part #
RT1210CRB0793K1L
JLCPCB Part #
C4100326
Description
-55℃~+125℃ 250mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS