RT1210CRB07931RL
MFR.Part #
RT1210CRB07931RL
JLCPCB Part #
C4050562
Description
-55℃~+125℃ 250mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS