RT1210CRB078K45L
MFR.Part #
RT1210CRB078K45L
JLCPCB Part #
C4090037
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS