RT1210CRB078K2L
MFR.Part #
RT1210CRB078K2L
JLCPCB Part #
C3936033
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS