RT1210CRB07787RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210CRB07787RL
JLCPCB Part #
C3970843
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 250mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS