RT1210CRB0769K8L
MFR.Part #
RT1210CRB0769K8L
JLCPCB Part #
C3981326
Description
-55℃~+125℃ 250mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS