RT1210CRB07590RL
MFR.Part #
RT1210CRB07590RL
JLCPCB Part #
C4047203
Description
-55℃~+125℃ 250mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS