RT1210CRB0754R9L
MFR.Part #
RT1210CRB0754R9L
JLCPCB Part #
C4187957
Description
-55℃~+125℃ 250mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS