RT1210CRB0753R6L
MFR.Part #
RT1210CRB0753R6L
JLCPCB Part #
C3939525
Description
-55℃~+125℃ 250mW 53.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS