RT1210CRB0747KL
MFR.Part #
RT1210CRB0747KL
JLCPCB Part #
C4086305
Description
-55℃~+125℃ 250mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS