RT1210CRB07432RL
MFR.Part #
RT1210CRB07432RL
JLCPCB Part #
C3991991
Description
-55℃~+125℃ 250mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS