RT1210CRB073K83L
MFR.Part #
RT1210CRB073K83L
JLCPCB Part #
C4124095
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS