RT1210CRB073K32L
MFR.Part #
RT1210CRB073K32L
JLCPCB Part #
C4296051
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS