RT1210CRB07383RL
MFR.Part #
RT1210CRB07383RL
JLCPCB Part #
C4157141
Description
-55℃~+125℃ 250mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS