RT1210CRB0736RL
MFR.Part #
RT1210CRB0736RL
JLCPCB Part #
C4327953
Description
-55℃~+125℃ 250mW 36Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS