RT1210CRB0736K5L
MFR.Part #
RT1210CRB0736K5L
JLCPCB Part #
C4055540
Description
-55℃~+125℃ 250mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS