RT1210CRB07316RL
MFR.Part #
RT1210CRB07316RL
JLCPCB Part #
C3946185
Description
-55℃~+125℃ 250mW 316Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS