RT1210CRB07301RL
MFR.Part #
RT1210CRB07301RL
JLCPCB Part #
C4304456
Description
-55℃~+125℃ 250mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS