RT1210CRB072K1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210CRB072K1L
JLCPCB Part #
C4307948
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 2.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS