RT1210CRB0728K7L
MFR.Part #
RT1210CRB0728K7L
JLCPCB Part #
C4028331
Description
-55℃~+125℃ 250mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS